blank

patronat ASWSzkoła pod patronatem
Akademii Sztuki Wojennej

W 2019 roku szkoła podpisała porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie. Patronat zakłada uczestnictwo uczniów w wykładach, warsztatach i seminariach oraz forach dyskusyjnych WSKiP. Uczniowie ZSEiM będą m.in. mogli brać udział w programach, projektach i spotkaniach organizowanych przez WSKiP oraz korzystać z jej zasobów materialnych i intelektualnych oraz z Centralnej Biblioteki Więziennictwa.

Uczniowie klasy 2a policyjnej laureatami konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie

IMG 20220520 100125

20 maja br. odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie zorganizowanym przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Chełmie (Katedra Nauk o Bezpieczeństwie). Nasi uczniowie z klasy 2alp wykazując się dużą wiedzą zostali laureatami: Adam Wolski (I miejsce) , Artur Kasjan (II miejsce) oraz Brajan Kołtun (III miejsce). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udział klas pożarniczych w uroczystościach obchodów Dnia Strażaka

16 maja 2022 roku w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka 2022. Tegoroczne obchody strażackiego święta połączone były z jubileuszem 30 – lecia Państwowej Straży Pożarnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas pożarniczo-ratowniczych na czele z p. Edytą Chudobą, dyrektor ZSEiM w Chełmie.

Sprawni jak żołnierze

 DSC0222

W dniach 12-13 maja 2022 r. roku w Ostrowie Lubelskim odbyły się eliminacje wojewódzkie zawodów sportowo-obronnych "Sprawni jak Żołnierze". Drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Gromadzka, Magda Gawdzińska i Patrycja Zimroz zajęła II miejsce, natomiast zespół chłopców w składzie: Eryk Kruk, Marek Kruk i Kamil Kruk wywalczył III miejsce. Opiekunem drużyn był Pan Arkadiusz Myszura.