blank

patronat ASWSzkoła pod patronatem
Akademii Sztuki Wojennej

W 2019 roku szkoła podpisała porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie. Patronat zakłada uczestnictwo uczniów w wykładach, warsztatach i seminariach oraz forach dyskusyjnych WSKiP. Uczniowie ZSEiM będą m.in. mogli brać udział w programach, projektach i spotkaniach organizowanych przez WSKiP oraz korzystać z jej zasobów materialnych i intelektualnych oraz z Centralnej Biblioteki Więziennictwa.

Kadeci z klas policyjnych ZSEiM wspierali Policję w VI Chełmskim Biegu Niepodległości

kadeci 3al zbezpieczaja bieg 11 listopada

Dwudziestu czterech kadetów z klas policyjnych brało udział w zabezpieczeniu VI Chełmskiegu Biegu Niepodległości, który odbył się 11 listopada 2022 r. Była to kolejna okazja do zapoznania się w praktyce z zadaniami realizowanymi w tym zakresie przez Policję. Organizatorzy, zawodnicy i kibice mieli okazję do zrobienia wspólnego zdjęcia ze szkolną maskotką - Wojtkiem.

mis wojtek w czasie biegu 11 listopada

 

Uroczyste obchody 104. rocznicy odzyskania niepodległości

3ct przec bazyliką

11 listopada 2022 r. uczniowie klas 1OPW, 2OPW i 3OPW wzięli udział w miejskich uroczystościach upamiętniających 104. rocznicę odzyskania Niepodległości, które odbyły się w Bazylice pw. Narodzenia NMP w Chełmie oraz na Placu Niepodległości.
Poczet Sztandarowy Szkoły wystawiła 2 OPW w składzie: dowódca pocztu – Bartłomiej Łata, sztandarowy – Sebastian Szymanko, asystujący – Kacper Martyniak. W trakcie uroczystości pododdziałami wystawionymi przez ZSEiM dowodzili: 2OPW – Jakub Stołpiak oraz 3OPW - Przemysław Czeryna.

plk a. stepniak z pocztem1

poczet przy dzwonnicy

przemarsz 2ct