Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu dzisiejszym (18.10) w Tomaszowie Lubelskim został rozegrany wojewódzki finał sztafetowych biegów przełajowych dziewcząt i chłopców. Nasza drużyna żeńska wywalczyła 11. miejsce natomiast drużyna chłopców 9. miejsce. Gratulujemy i dziękujemy za walkę.
Opiekunami naszych zespołów są panowie - Sebastian Kogut i Piotr Moliński.

sztafeta12

sztafeta11

Wielkie sukcesy w wojewódzkim finale naszych lekkoatletów

16.10.2024 roku w Lublinie odbył się wojewódzki finał szkolnej ligi lekkoatletycznej, w którym brały udział nasze drużyny dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta w klasyfikacji ogólnej wywalczyły 2. miejsce. Chłopcy- w klasyfikacji ogólnej - 8.

Dziewczęta w indywidualnych startach wywalczyły również medale:

sztafeta 4x100 m. - srebrny medal
Maja Krzywicka 3at - złoty medal w rzucie oszczepem.
Julia Kawałek 4ct- złoty medal w biegu na 200m.
Amelia Kogut 2dt - brązowy medal w biegu na 800m.
Aleksandra Wronka 5ct- brązowy medal w pchnięciu kulą 4 kg.

1. KRZYWICKA MAJA 3AT - złoty medal
Opiekunami naszych lekkoatletów są panowie - Piotr Moliński i Sebastian Kogut.

Ekonomy na podium

Miniony tydzień stał pod znakiem zmagań lekkoatletów. We wtorek 8.10 odbył się miejski finał sztafetowych biegów przełajowych.Nasze sztafety zarówno dziewcząt jak i chłopców wywalczyły 1.miejsca i uzyskały awans do etapu rejonowego. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za walkę. Opiekunami naszych lekkoatletów są panowie: Piotr Moliński i Sebastian Kogut.

sztafeta1

Sztafeta

Festyn sportowy "Rodzinna strefa aktywności"

W dniu 27 września na obiektach hali i boiska MOSiR odbył się festyn "Rodzinna strefa aktywności" organizowany przez Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Podczas festynu rozegrane zostały: turniej siatkówki plażowej 4x4, turniej koszykówki 3x3, turniej szachowy oraz liczne konkursy, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży. Najlepiej wypadła nasza drużyna w siatkówce plażowej zajmując 2. miejsce!!! W festynie uczestniczyła klasa 3 ct wraz z wychowawcą oraz reprezentacje koszykówki i piłki siatkowej.