4. miejsce dla ZSEiM w podsumowaniu współzawodnictwa sportowego 2021/2022

piotr molinski na podsumowaniu we wspolzawodnictwie sportowym

Miło nam poinformować, iż nasza Szkoła uplasowała się na 4. miejscu we  współzawodnictwie sportowym szkół za rok szkolny 2021/22, którego podsumowanie odbyło się w Lubartowie 13  grudnia br.
Nagrodę w imieniu Dyrektora ZSEiM i nauczycieli wychowania fizycznego odebrał Pan Piotr Moliński.
Gratulujemy!

Finał licealiady w pływaniu

kamila łydzińska pływanie

12 grudnia w pięknym obiekcie Aqua Lublin odbył się wojewódzki finał licealiady w pływaniu. Nasza reprezentantka Kamila Łydzińska z klasy 2 ct wywalczyła 12. miejsce na 50 m stylem klasycznym. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy.
Opiekunami naszych pływaków są panowie Arkadiusz Bukalski i Marcin Oszust.

4. miejsce dla unihokeistów z Ekonomów

unihokej

7 grudnia br. w Hrubieszowie odbył się wojewódzki finał w unihokeju chłopców. Nasza drużyna wywalczyła 4. miejsce w województwie.
Dziękujemy za walkę i gratulujemy.
Opiekunem drużyny jest pan Piotr Moliński.

4. miejsce dla szachistów z Ekonomów

szachisci z ekonomow na 4. miejscu

2 grudnia br. odbyła się miejska licealiada młodzieży w szachach. Nasza drużyna wywalczyła 4. miejsce w mieście. Serdecznie gratulujemy!
Opiekunem naszej drużyny jest pan Marcin Oszust.

,,Spotkanie pokoleń"

olimpijczycy na spotkaniu pokolen z klasa 2bt w sp6

23 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 6 im I. Sendlerowej w Chełmie miała miejsce niecodzienna uroczystość pt. ,,Spotkanie pokoleń", podczas której spotkali się młodzi sportowcy z mistrzami Igrzysk Olimpijskich. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili: Krzysztof Grabczuk, Andrzej Głąb, Dariusz Jabłoński, Piotr Jabłoński, Radosław Truszkowski i Katarzyna Krawczyk. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II BT z nauczycielem wychowania fizycznego Panem Piotrem Molińskim.