Rejonowy festiwal sztafet

uczniowie ZSEiM bioracy udzial w sztafetach rejonowych

10 czerwca br. na stadionie miejskim odbył się rejonowy festiwal sztafet 4 x100 m oraz 4 x 400 m.
Sztafeta dziewcząt 4 x 100 m wywalczyła 3. miejsce, 4 x 400 m - 2. miejsce. Sztafeta chłopców 4 x 100 m - 1. miejsce, 4 x 400 m - 3. miejsce.
Opiekunami naszych lekkoatletów są panowie: Piotr Moliński i Sebastian Kogut. Serdecznie gratulujemy.

 

Awans reprezentacji ZSEiM do zawodów rejonowych w siatkówce plażowej

uczniowie zseim uczestniczacy w zawodach w pilce siatkowej plazowej n24 maja br. odbyły się miejskie zawody w siatkówce plażowej. Nasza reprezentacja dziewcząt zajęła 3. miejsce, a chłopcy zwyciężyli rywalizację awansując do zawodów rejonowych. Gratulujemy i życzymy powodzenia!  Opiekunem obu zespołów jest pani Dorota Miszczuk.

 

 

Wojewódzka licealiada w piłce nożnej chłopców

licealiada chlopcow

26 kwietnia byliśmy gospodarzem wojewódzkiej licealiady w piłce nożnej chłopców. Po zaciętych meczach nasza reprezentacja dotarła do finału, w którym musieliśmy uznać wyższość XX LO z Lublina, przegrywając 2:1.
Jest to wielki sukces, za który dziękujemy i gratulujemy zarówno zawodnikom jak i opiekunowi drużyny panu Piotrowi Molińskiemu.

dyplom biegi

 

Awans piłkarek

rejonydziewczat

11 kwietnia odbył się rejonowy finał licealiady dziewcząt w piłce nożnej. Nasze dziewczęta pokonały wszystkie rywalki i awansowały do finału wojewódzkiego! Wielkie brawa i gratulacje!
Opiekunem naszej drużyny jest pan Sebastian Kogut.

 

Wiktoria Kamela mistrzynią świata w zapasach!

 

wiktoriak2

Z przyjemnością informujemy, iż uczennica klasy 2ap i zawodniczka MKS Cement Gryf Chełm - Wiktoria Kamela została złotą medalistką Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego w Tallinie w kategorii WW 61 kg. Wiktoria pokonała reprezentantki USA, Szwedkę oraz zawodniczkę z Łotwy.

Serdecznie gratulujemy Wiktorii doskonałej formy oraz trenerowi za profesjonalne przygotowanie.