Nagroda dla Ekonomów!

Paweł Ciesielczuk odbiera nagrodę

Właśnie otrzymaliśmy nagrodę za kolejny projekt zrealizowany w naszej szkole. Projekt eTwinning/Erasmus+ "Europa Trivia Game" realizowany wraz ze szkołami z Hiszpanii, Francji, Litwy i Finlandii zajął III miejsce w Polsce w konkursie "Nasz projekt eTwinning 2023" w jednej z głównych kategorii "Projekt dla uczniów w wieku 16-19 lat". W projekcie wzięło udział kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły, którzy mieli okazję wyjechać do Belgii, Francji oraz Hiszpanii. Za realizację projektu odpowiedzialni byli nauczyciele j.angielskiego - Paweł Ciesielczuk oraz Łukasz Janiszewski. Koordynator projektu Paweł Ciesielczuk otrzymał dyplom uznania od Ministra Edukacji i Nauki dr hab. Przemysława Czarnka. Projekt zyskał także uznanie za granicą - otrzymał Europejską Odznakę Jakości eTwinning a także zdobył nagrodę specjalną w Krajowym Konkurs eTwinning we Francji w kategorii "Erasmus+". Dziękujemy uczniom naszej szkoły za aktywność w projekcie i zachęcamy do udziału w kolejnych projektach międzynarodowych.